Geoblog.pl    mmmw    Podróże    Japonia    Bo wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Podsumowanie kosztów.

Bo wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Podsumowanie kosztów.

Japonia
Japonia, Tokio

Rano dotarliśmy na lotnisko w Naha, potem do Tokio dzięki easyjet (zobaczyliśmy Fuji po drodze:) i w końcu czekało nas dosyć długie czekanie na lotnisku Narita. Żal ogromny, że już koniec i plany, żeby wrócić i wspiąć się na Fuji, zwiedzić Hokkaido itd. Jak będzie, zobaczymy. Póki co postanowiłam krótko podsumować kosztowo wyjazd, bo wiem, że sami przy planowaniu zawsze szukamy orientacyjnych cen. Ceny są podane za DWIE osoby:
Lot w obie strony (Katarskie Linie): 4800zł
Noclegi (14 w sumie, łącznie z noclegiem u mnichów): 3500 zł
Japan Rail Pass na 7 dni: 1900zł
Bilety lotniczne na Okinawę: 800zł
Ubezpieczenie: 220zł
Parking, dojazd na lotnisko: 350zł
Reszta (jedzenie - głównie restauracje, kawiarnie, itd; transport na miejscu za wyjątkiem Japan Rail Pass; pamiątki; wstępy i wszystkie atrakcje*): 4800zł

W SUMIE 16300 zł za dwie osoby.
* najdroższe atrakcje: Nikko Tobu Pass 280zł za dwie os, wycieczka do oceanarium 300zł za dwie os, wjazd kolejką na wyspie Miyajima 120zł dwie os. Myślę,że w sumie atrakcje, wstępy i transport publiczny to było ok 2000zł

zielonagora
zielonagora - 2016-02-02 18:49
Super wyprawa. Dzieki za cenne wskazówki. Juz niedlugo tez sie tam wybieramy:) pozdrowienia

BoRa
BoRa - 2016-02-02 20:44
Super wyprawa, świetnie opisana.
pozdrawiam,
BoRa

mmmw
mmmw - 2016-02-02 20:49
Dziękuję bardzo za miłe słowa:) to było moje postanowienie na Nowy Rok - opisać od początku do końca. Mam nadzieję, że trochę pomoże w organizacji własnej wyprawy:)
Pozdrawiam!

zwiedziła 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 21 wpisów21 8 komentarzy8 228 zdjęć228 0 plików multimedialnych0

23.03.2015 - 09.04.2015